جمعه 2 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اردوی جهادی مستعدین تحت حمایت بنیاد نخبگان استان کرمان در منطقه زلزله زده و محروم حرجند از توابع بخش کوهساران شهرستان راور برگزار شد

در جهت تحقّق فرمایشات مقام معظّم رهبری مبنی بر حضور پررنگ‌تر نخبگان و مستعدّان برتر کشور در اردوهای جهادی، جمعی از استعدادهای برتر تحت حمایت بنیاد نخبگان استان کرمان در قالب اردوهای جهادی بنیاد ملی نخبگان به روستای حرجند شهرستان راور سفر کردند.

در ابتدای ورود مستعدین به مدرسه، دانش آموزان روزنامه دیواری هایی با موضوع گیاهان دارویی به نمایش گذاشتند که مقرر شد در اردوی جهادی بعد روزنامه دیواری های آنها توسط مستعدین متخص در زمینه گیاهان دارویی بررسی و جوایز آنها اهدا گردد. لازم به ذکر است لوازم مورد نیاز ساخت روزنامه دیواری در اردوی جهادی قبل از طرف مستعدین به دانش آموزان هدیه شده بود

به دلیل نامناسب بودن فضای مدرسه برای مسابقات ورزشی، مستعدین و دانش آموزان به تکیه حرجند رفتند و در آنجا مسابقات ورزشی شامل طناب زنی، توپ بازی، دارت، آمادگی جسمانی و طناب کشی که مستعدین برای آنها در نظر گرفتند انجام دادند. در پایان مسابقات به افراد برگزیده جوایزی اهدا شد.

این مسابقات ورزشی با هدف افزایش نشاط و امید به زندگی در دانش آموزان منطقه زلزله زده حرجند انجام شد و تمامی جوایز و هدایا توسط مستعدین خریداری شده بود.

حرجند یک دبستان دارد که در آن 40 دانش آموز مشغول به تحصیل می باشند.

تاریخ انتشار : 1397/04/12
کد : 110
تعداد بازدید: 252

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601