سه شنبه 7 بهمن 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با حکم سورنا ستاری/
سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان منصوب شد

سورنا ستاری؛ رییس بنیاد ملی نخبگان در حکمی سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان، دکتر منصور انبیا به عنوان سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان منصوب شد.

در متن این حکم آمده است: نظر به تجارب ارزشمند و با عنایت به مراتب تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به سمت سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان منصوب می‌نمایم.

انتظار می‌رود با توکل بر خداوند سبحان و در پرتو ارزش‌ها و اصول گرانقدر اسلامی و با رعایت صرفه صلاح بیت‌المال،روان‌سازی امور، اصلاح منابع انسانی بنیاد، پشتیبانی از فعالیت‌های سایر معاونت‌ها، بهره‌گیری از ظرفیت موجود در کشور را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهید. امیدوارم با تلاش جهادگونه در کسب رضایت الهی و با بهره‌مندی از همکاری صمیمانه و کارشناسانه کلیه همکاران محترم در واحدهای بنیاد و با رعایت اساسنامه و سایر ضوابط و مقررات مربوط در خدمت به نخبگان و استعدادهای‌برتر عزیز، موفق و موید باشید.

بی‌شک کلیه همکاران و مسئولین محترم بنیاد در تحقق اهداف و انجام وظایف محوله، جنابعالی را یاری خواهند نمود. توفیقات روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

شایان ذکر است: بدینوسیله از زحمات جناب آقای دکتر احساس چیت‌ساز و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسئولیت، کمال تشکر بعمل می آید.»

تاریخ انتشار : 1399/09/24
کد : 10169
تعداد بازدید: 54

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601