شنبه 15 آذر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رییس بنیاد نخبگان استان کرمان، جمعی از اساتید و مستعدین برتر از فعالیت های مرکز نوآوری و شتاب دهی تگ بازدید کردند.

در ادامۀ برگزاری برنامه‌های تربیتی و فرهنگی با محوریت آشنایی بیشتر اجتماع نخبگانی با قابلیت‌ها و ظرفیت‌های موجود در استان، رییس بنیاد نخبگان استان کرمان، معاونین و مدیران آموزشی و پژوهشی دانشگاه های شهید باهنر، علوم پزشکی و ولیعصر رفسنجان ، اساتید راهنما و دانشجویان مشمول پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور از مرکز نوآوری و شتابدهی تگ بازدید کردند.

در این دیدار مهندس نجف آبادی، مدیر مرکز نوآوری و شتاب دهی تگ عنوان کرد، این مرکز با رسالت جذب شتاب دهنده‌ها، استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان در تمامی حوزه‌ها به ویژه کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری، صنعت و معدن، سلامت، پزشکی و زیست فناوری فعالیت می‌کند.

6 واحد مستقل مستقر در مرکز نوآوری تگ، در قالب خدمات نرم‌افزاری، سخت افزاری و بازاریابی و فروش و به فعالان زیست بوم نوآوری کمک می‌کنند.

 پروژه مرکز نوآوری و شتابدهی تگ با سرمایه گذاری بخش خصوصی در طول مدت 3 ماه به سرانجام رسیده و بیش از 1700 متر زیربنا را به فضاهای مورد نیاز کسب و کارهای دانش بنیان و استارتاپی از جمله بیش از 500 متر فضای کار اشتراکی اختصاص داده است.

سالن‌های جلسات b2b ، خدمات راهبری، مشاوره کسب و کار، کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزش، در کنار 500 متر فضای نمایشگاه دائمی محصولات و خدمات دانش‌بنیان از مهم‌ترین خدمات این مرکز به زیست بوم نوآوری است.

دکتر سعیدی، رییس بنیاد نخبگان استان کرمان در ادامه برای آشنایی معاونین و مدیران آموزشی و پژوهشی دانشگاه های شهید باهنر، علوم پزشکی و ولیعصر رفسنجان ، اساتید راهنما و دانشجویان مشمول پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور با فعالیت های بنیاد نخبگان استان کرمان به تبیین آیین نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور پرداخت و در ادامه جلسه به سوالات اساتید و دانشجویان پاسخ داده شد.

آخرین قسمت برنامه بازدید از نمایشگاه دائمی محصولات دانش بنیان استان کرمان بود

تاریخ انتشار : 1398/11/07
کد : 139
تعداد بازدید: 500

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601