دوشنبه 11 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

جمعی از مستعدین برتر از فعالیت های کمیته امداد امام خمینی کرمان بازدید کردند.

در ادامۀ برگزاری برنامه‌های تربیتی و فرهنگی با محوریت آشنایی بیشتر اجتماع نخبگانی با قابلیت‌ها و ظرفیت‌های موجود در کشور، رییس بنیاد نخبگان استان کرمان و جمعی از مستعدان ‌برتر از فعالیت های کمیته امداد امام خمینی کرمان بازدید کردند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کرمان به آمار مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان اشاره کرد و افزود: ۱۲۰ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند که بیش از ۱۰۲ هزار خانوار از این تعداد خانوار تحت حمایت مستمری‌بگیر این نهاد هستند.

دکتر صادقی به برگزاری همایش رویش اراده‌ها به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط کمیته امداد استان کرمان اشاره و بیان کرد: این همایش با حضور ۲۰۰ نفر از فرزندان خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان که با حمایت‌های این نهاد مدارج عالی را طی کرده و امروز در مسئولیت‌های مهمی مشغول به خدمت هستند برگزار شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ۲۷ هزار و ۵۷۵ فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند گفت: این نهاد به‌منظور حمایت از این ایتام و کمک به آن‌ها طرح «هر کارمند حامی یک یتیم» را اجرا کرده که امیدواریم با مشارکت خوب خیران و جذب حامی برای این ایتام بتوانیم گوشه‌ای از مشکلات مادی و معنوی آن‌ها را برطرف کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان به راه‌اندازی اداره امور بانوان کمیته امداد منطقه یک کرمان اشاره و بیان کرد: با راه‌اندازی این اداره کلیه امور زنان سرپرست خانوار به مددکاران خانم واگذار شد.

دکتر سعیدی، رییس بنیاد نخبگان استان کرمان ضمن تقدیر از زحمات کمیته امداد در جهت محرومیت زدایی و توانمندسازی عنوان کرد: در صورت همکاری کمیته امداد آماده برگزاری مدرسه خلاقیت با هدف پرورش خلاقیت دانش آموزان مستعد تحت پوشش کمیته امداد هستیم.

تاریخ انتشار : 1398/10/04
کد : 131
تعداد بازدید: 542

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601