شنبه 17 خرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رویداد کارآفرینی «خرما» درکرمان برگزار می‌شود

دانشگاه جامع علمی کاربردی کرمان با همکاری بنیاد نخبگان استان کرمان رویداد ملی شتاب «شناسایی و توانمندسازی ایده های برگزیده» را با محوریت کارآفرینی در حوزه خرما برگزار می‌کند.

 

با توجه به پتانسیل بالای تولید خرما در ایران در آینده ­ای بسیار نزدیک تلفیق فناوری با دارایی بومی، بازار فروش خرما را متحول خواهد کرد. برخی از تحولات این حوزه منجر به دست آوردهای شگفت‌انگیزی در حوزه تولید، صنایع تبدیلی و تکمیلی خواهد شد که ممکن است برای بسیاری از کشاورزان قابل پیش‌بینی نباشد. به ‌منظور راه‌اندازی کسب‌ وکارهای موفق در این حوزه، حرکت در راستای رویکرد بازار و فناوری امری ضروری است. دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان با همکاری بنیاد نخبگان استان کرمان، انجمن ملی خرمای ایران، پارک علم و فناوری استان، دانشگاه­ های استان، جهاد کشاورزی استان اقدام به برگزاری رویداد کارآفرینی به‌منظور راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا در حوزه خرما نموده است. از تمامی علاقه‌مندان و صاحبان ایده‌های نوآورانه در حوزه خرما که ایده‌ هایی متناسب با نیاز بازار و رویکرد فناوری دارند برای شرکت در این رویداد کارآفرینی دعوت می‌شود تا با ارائه ایده یا طرح خود از مزایای رویداد برای تجاری‌سازی و راه‌ اندازی کسب ‌وکارهای نوپا بهره‌ شوند.
مزایای شرکت در رویداد شتاب، حضور سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به حمایت از تیم‌های برتر، فرصت ایجاد کسب‌وکار از ایده‌ها، شناسایی و جذب تیم‌ های کارآفرین، آشنایی با تیم­سازی، مدل کسب‌ وکار، طرح تجاری و نحوه ارائه به سرمایه‌گذار است. آموزش توانمندسازی و افزایش بهره ­وری، مکانیزاسیون تولید خرما، فرآوری محصولات خرما، بازاریابی و فروش و سایر ایده های مرتبط با نخل و خرما محورهای تخصصی این رویداد خواهد بود. رویداد کارآفرینی خرما به منظور جذب ایده‌ های نوآورانه برای تجاری‌سازی و راه‌اندازی کسب و کار با همکاری بنیاد نخبگان استان کرمان 7 آذرماه برگزار می‌شود. آخرین مهلت ثبت نام  30 مهرماه و از طریق سایت دانشگاه علمی کاربردی به نشانی http://ke.uast.ac.ir می­ باشد.

تاریخ انتشار : 1398/06/26
کد : 108
تعداد بازدید: 337

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601