بازدید تخصصی جمعی از مستعدین برتر از شرکت دانش بنیان موفق کرمانی

رییس بنیاد نخبگان استان کرمان به همراه 6 نفر از مستعدین برتر رشته های مکانیک، برق و کامپیوتر از شرکت دانش بنیان پیشرو صنعت دانش فراز در کرمان بازدید کردند.

در این بازدید دکتر سعیدی این شرکت را نمونه بارز استفاده از توانمندیهای مستعدین داخل استان دانست و اظهار کرد موسسین این شرکت از رزومه بسیار بالایی برخوردار بوده و به راحتی می توانستند به تهران یا حتی کشورهای پیشرفته مهاجرت کنند ولی با تلاش خود در کرمان تاثیرگذار شدند و برای جمعی از دانش آموختگان کرمانی، شغل مناسب ایجاد کردند.

این شرکت دانش بنیان توسط آقایان دکتر عماد جمعه زاده و دکتر مسعود رضایی زاده از اساتید دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی کرمان در سال 92 آغاز به کار کرده و در حال حاضر 31 نیروی متخصص تمام وقت در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دارد .

مدیرعامل شرکت دانش بنیان پیشرو صنعت دانش فراز که خود از مستعدین برتر تحت حمایت بنیاد می باشد، سرمایه و محصول خود را نیروی انسانی شاغل در شرکت دانست و اظهار کرد این شرکت با کار تیمی اداره می شود و همه پرسنل به دنبال کمک به یکدیگر در جهت پیشرفت شرکت می باشند.

در پایان این دیدار که دو نیم ساعت به طول انجامید، مدیرعامل شرکت به همه بازدیدکنندگان کتاب "پرورش هوش هیجانی"  را هدیه داد و از آنها خواست که از این کتاب جهت افزایش هوج هیجانی خود استفاده کنند.

شرکت دانش بنیان پیشرو صنعت دانش فراز با دارا بودن کادر متخصص در زمینه خدمات مشاوره صنایع، پایش وضعیت و بازرسی فنی، مهندسی معکوس و ساخت و شبیه سازی خطوط فرآوری مواد معدنی فعالیت دارد. این شرکت موفق به دریافت مجوز دانش بنیان از کارگروه ارزیابی و تشخیص شرکتها و موسسات دانش بنیان برای دو محصول خود شده است. شرکت پیشرو صنعت با بهره گیری از دانش فنی روز دنیا، چشم انداز بسیار روشنی فراروی صنعت کشور قرار داده است و در جهت رفع مشکلات صنایع کشور تلاش می کند.

تاریخ انتشار : 1399/11/21
کد : 10181
تعداد بازدید: 203