بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1402/06/26 - 09:34
  • - تعداد بازدید: 28
  • - تعداد بازدیدکننده: 26
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست هم اندیشی

در یک نشست هم اندیشی بر ضرورت همکاری های متقابل بنیاد نخبگان و ستاد بازسازی عتبات عالیات استان تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کرمان، به منظور زمینه سازی برای تعمیق همکاری و تعامل بین دستگاهی در حوزه نخبگان، نشست رییس بنیاد نخبگان استان کرمان با مدیر ستاد بازسازی عتبات عالیات کرمان در روز یکشنبه مورخ 1402/6/26 برگزار شد.

در این دیدار دکتر سرگزی رییس بنیاد نخبگان استان کرمان با اشاره به همکاری بنیاد نخبگان  با ستاد، به استفاده از ظرفیت های نخبگانی در راستای مشاوره های عمرانی در بهسازی عتبات عالیات تأکید ویژه ای داشت. وی در ادامه افزود: یکی از رسالت های بنیاد نخبگان ارتقا حس تعهد و مسئولیت پذیری و به کارگیری توان نخبگانی است که این امر با همکاری متقابل بنیاد نخبگان و ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با برگزاری بازدیدهای متعدد برای مستعدین برتر و نخبگان استان جهت ایجاد انگیزه در ایشان محقق می گردد.

مدیر ستاد بازسازی عتبات عالیات کرمان با تأکید بر لزوم افزایش نقش آفرینی در حوزه های مختلف گفت، ایجاد و افزایش هماهنگی بین دستگاه ها و نهادهای مختلف و استفاده از ظرفیت های آنها برای نخبگان گام اول نقش آفرینی حداکثری نخبگان است.

از دیگر موضوعاتی که رییس بنیاد نخبگان در این نشست به آن اشاره نمود می توان به تشکیل پایگاه مطالعاتی دائمی جهت تشکیل کارگروه نخبگانی ستاد عتبات عالیات نام برد.

  • گروه خبری : گروه های محتوا,SlideShow,گفتگو,یادداشت,سرآمدان
  • کد خبر : 167285
کلمات کلیدی
مدیر کرمان
خبرنگار

مدیر کرمان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید