بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1402/05/18 - 10:01
  • - تعداد بازدید: 62
  • - تعداد بازدیدکننده: 61
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری مراسم تجلیل از مدال آوران مسابقات ملی و جهانی مهارت استان کرمان

مراسم تجلیل از مدال آوران مسابقات ملی و جهانی مهارت استان کرمان با حضور استاندار، سرپرست بنیاد نخبگان و جمعی از مدیران استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کرمان؛ مراسم تجلیل از مدال آوران مسابقات ملی و جهانی مهارت استان کرمان با حضور استاندار، سرپرست بنیاد نخبگان استان  در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد.

دکتر حسین فداکار استاندار کرمان با تقدیر از ارزش­های والای آموزش های فنی و حرفه ای گفت: دنیای بدون مهارت دنیای تاریکی است.

وی با اشاره به وجود طرح های بزرگ آب، معدن و انتقال نفت و گاز استان تصریح کرد: صنایع بزرگی در استان وجود دارد که باید مدیران آنها ضمن بازدید از ظرفیت بزرگ آموزش فنی و حرفه ای در زمینه تأمین مواد مصرفی و ارتقا و به روز رسانی تجهیزات آموزش فنی و حرفه ای همکاری کنند. وی نیروی انسانی ماهر را قلب تپنده و بازکننده بسیاری از گره های کاری شرکت های کوچک و بزرگ و بنگاه های اقتصادی استان برشمرد و بر ضرورت بکارگیری و حمایت ویژه نخبگان و مدال آوران مهارتی در این صنایع و معادن تأکید کرد.

مقام عالی دولت در استان، همچنین اجرای آموزش ویژه طرح های بسیج سازندگی متناسب در مناطق محروم را خواستار شد و از حمایت جدی دولت از توسعه مهارت آموزی در کشور خبر داد.

دکتر سرگزی سرپرست بنیاد نخبگان استان در این جلسه از مدال آوران استان تقاضا کرد که پر تلاش و پویا فعالیت‌های نخبگی خود را ارتقا دهند و انتظار جامعه از ایشان این است که متعهدانه از استعداد‌های خود در جهت خدمت به کشور بهره ببرند. 

  • گروه خبری : گروه های محتوا,SlideShow,گفتگو,یادداشت,سرآمدان
  • کد خبر : 166873
کلمات کلیدی
مدیر کرمان
خبرنگار

مدیر کرمان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید