اولین جشنواره ملی فناوری های حوزه سلامت همزمان با جشنواره منطقه ای اختراعات رویش خاوران در مهرماه سال جاری در شهر کرمان برگزار می گردد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

با همکاری بنیاد نخبگان استان کرمان و دانشگاه علوم پزشکی کرمان اولین جشنواره فناوری های حوزه سلامت همزمان با جشنواره منطقه ای اختراعات در مهرماه به میزبانی کرمان برگزار می گردد.

عصر دیروز با حضور دکتر سعیدی رییس بنیاد نخبگان استان کرمان، جلسه ای در خصوص معرفی بنیاد نخبگان و تبیین آیین ‌نامه ‌های حوزه دانشگاهی با حضور50 نفر از اساتید و دانشجویان مستعد دانشگاه علوم پزشکی کرمان در سالن اجتماعات ستاد مرکزی این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر سعیدی به تبیین سند راهبردی کشور در امور نخبگان پرداخت و در رابطه با برنامه های بنیاد نخبگان استان، از جمله جشنواره منطقه ای اختراعات رویش و اولین جشنواره ملی فناوری های حوزه سلامت که مهرماه سال جاری در شهر کرمان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار می گردد، توضیحاتی را ارائه نموده و به سوالات حضار پاسخ داد.

سپس آقای حسین ایرانمنش، کارشناس جوایز تحصیلی بنیاد نخبگان، به تبیین آیین نامه اعطای جایزه تحصیلی به دانشجویان استعداد برتر و نظام‌ وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان پرداخت. در پایان جلسه به سوالات حاضرین در این زمینه ها پاسخ داده شد.